אודות החברה

שירות אישי, תמיכה לאורך כל הדרך, והכי חשוב אנושיות במצבים לא קלים, נעים להכיר אנחנוLinkmed אנו עוסקים בייעוץ רפואי, אבחון בדיקות, אנחנו מספקים שירות שבו רופא הבית שלנו ילווה אתכם בכל התהליך.

אנחנו פועלים מתוך מטרה לקצר את הבירוקרטיה בשבילכם, דבר שבשנים האחרונות הפך לקושי גדול במערכת הבריאות הציבורית, קביעת תורים למומחים לוקחת חודשים ארוכים, אנחנו מאפשרים לך להתייעץ עם מיטב המומחים במרכזים רפואיים המובילים. מרכזים אלו כוללים את המילה האחרונה בתחום טכנולוגיית הריפוי, ובמידת הצורך ישנה הפנייה למומחים בחול. כמו כן אנחנו מסייעים בהוצאת רישיון לקנביס רפואי, בעזרתנו תוכל לנצח את הבירוקרטיה ולהתגבר על הכאב.

הצוות שלנו מורכב ממנהלים רפואיים בעלי ניסיון של שנים, בנוסף יש לנו מנהלות תיקים אשר דואגות ליחס אישי וחם לכל מטופל. הרופא הפנימאי המנוסה שלנו יסייע לכם בבחירת המומחה שיתאים לכם את הטיפול המתאים ביותר בשבילכם. אנחנו מספקים שירות רפואי פרונטלי ואונליין ברמה המתקדמת ביותר תוך כדי שמירה על שירות אישי ואיכותי. בעלי ניסיון של למעלה מ10 שנים בתחום הרשלנות הרפואית, אנחנו מפעילים את חברת אולמד, זוהי חברה מובילה לטיפול בנושאי רשלנות רפואית. אנו מתמחים בבחירת הרופא הנכון למטופל, במהלך השנים צברנו ניסיון רב עם מיטב המומחים. אנחנו מאמינים שאבחנה רפואית נכונה ומדויקת מונעת מקרים של רשלנות רפואית. הרופאים שלנו הם גם בעלי ניסיון בהופעות בבתי המשפט, מומחים בהכנת אבחנות שיסייעו לכם בתביעות מול הגופים הגדולים: משרד הביטחון, ביטוח לאומי, חברות הביטוח. אנחנו מספקים מעטפת מלאה מתחילת התהליך עד לסופו. תוכלו לקבל שירות פרונטלי ואישי או שתוכלו להשתמש בשירותי האונליין המתקדמים שלנו, אנחנו מציעים אבחנות וייעוץ באמצעות וידאו, כל זאת נעשה תוך כדי שימוש במערכת מתקדמת ומאובטחת אשר מבטיחה טיפול מתקדם ודיסקרטי.

אנחנו מספקים שירות רפואי פרונטלי ואונליין ברמה המתקדמת ביותר, ושומרים על רמת שירות אישית ואיכותית.

עומד לפני הליך רפואי מורכב? צור איתנו קשר, לשירותך בכל עת.

צור קשר

חברת לינק מד בע"מ
טל': 08-9368895
מייל: link@linkmed.co.il
רח': גולדה מאיר 3 פארק המדע נס ציונה